Lamina Kaplama Uygulama Alanlarımız

Birçok farklı uygulama alanına sahip olan lamina kaplama hizmetlerimiz tamamen hasta memnuniyetini uzun vadeli olarak sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Ön dişleri tamamen çürük olan hastalarda bu uygulamayı sağlık ve hijyen kurallarına sıkı sıkı bağlı kalarak tatbik etmekteyiz. Ön dişleri çeşitli aralıklarla birbirinden ayrı olan tüm erkekler ve bayanlar da bu konudaki çeşitli ve profesyonel bazlı düzeltmeler için kurumumuzdan randevu alabilirler. Belli başlı çevresel ve genetik nedenlerden dolayı meydana gelmiş diş çatlakları ve kırıkları tedavisinde de lamina kaplama kullanarak hasta taleplerini tam olarak istedikleri şekilde yerine getiriyoruz.

Birçok hastamızda ise kalıtsal yapı bozuklukları nedeniyle dişlerde estetik dışı görüntüler meydana gelebilmektedir. Bu meydana gelişlerde de çok yönlü bir uygulama alanına sahip olan lamina kaplamalarımızı devreye sokmakta ve tüm düzeltmeleri hem hızlı hem de güvenli bir şekilde ifa etmekteyiz. Bunların dışında sararmış dişleri eski pırıltılarına döndürmek ve eskiden yapılmış ama eski işlevselliğini yitirmiş tüm dolgularını yenilemek isteyen tüm hastalarımız da bize bu konudaki taleplerini yerine getirebilir ve karşılık olarak tedavi olabilirler.

 Lamina Kaplama Avantajlarımız

Sizlere sunduğumuz lamina kaplama hizmetlerimiz geçici değil kalıcı bir tedavi yöntemi olup tamamen doğal bir görünüm için idealdir. Yakın çevreniz kesinlikle bir dış müdahalenin farkına bile varmayarak yeni dişlerinizi ve formlarını öz dişleriniz sanmaktadır. Son olarak tamamen dayanıklı ve sağlam olması da ayrı bir tercih sebebidir.

Zirkonyum Kaplama Seçeneklerimiz

Bir tür porselen diş olan zirkonyum kaplama seçeneklerimiz ile birlikte beklentisi içerisinde olduğunuz tüm sağlık ve estetik ölçütlerinizi kurumumuz tarafından hızlı ve güvenli bir ortamda sağlayabilirsiniz. Hem köprü talepleriniz hem de diş kaplama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek doğru adreste olduğunuzu bir kere daha görebilirsiniz.

Zirkonyum Kaplama Avantajlarımız

Zirkonyum kaplama hizmetlerimiz ile birlikte yemek yeme güçlüğünüz ortadan kalkmakta, çok daha kuvvetli bir diş yapısına sahip olarak yemek yeme süreçleriniz de ayrı bir keyfe dönüşmektedir. Tüm kaplamalarımız tamamen beyaz ve ışıltılıdır. Bu sayede görenlerde fark ayrımı yaratmaz ve doğal dişleriniz sayılır. Aynı zamanda konuşurken ve gülerken, hem sosyal yaşamınızda hem de iş hayatınızda çok daha öz güvenli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Lekelenmelere, sararmalara karşı da son derece dirençli olan zirkonyum malzemelerimiz uzun yıllar boyunca her zamanki parıltısıyla ağız bölgenizde yer almaktadır.

Hastalarımızın aklında yer alan ve size sık sık sorulan sorulardan biri de bu tür dişlerin bir tür alerjik reaksiyona zemin hazırlayıp hazırlamadığı yönündedir. Yaptığımız birçok inceleme ve tetkik sonucunda zirkonyum hizmetlerimizin tam bir biyolojik intibak sağladığını gözler önüne sermekteyiz. İlk günden itibaren mutlak bir uyum ile birlikte hem yapısal hem de görsel olarak size özel dişlere sahip olabilirsiniz. Isı iletkenliği yüksek devirde olan bu uygulamalarımız sıcak ya da aşırı soğuk şeyler tüketirken sizlere ağrı ve sızı sorunlarından uzak tutmaktadır.

TOP