Porselen Kaplama Hizmetlerimiz

Porselen Kaplama Uygulama Alanlarımız

Dişleri son derece zayıf olan ve bu sebepten ötürü kırılmalarından korkan herkes kurumumuza gelerek porselen kaplama hizmetlerimizden faydalanabilir. Dişleri kırılma emaresi gösteren herkes bu uygulamalarımızdan faydalanarak hem daha sağlıklı hem de çok daha kuvvetli dişlere sahip olabilirler. Hem yapısal ve genetik hem de çeşitli kötü alışkanlıkların akabinde dişlerinde bozukluklar ve kırılmalar meydana gelen herkes de kurumumuzdan randevu alarak çok daha estetik dişlerin sahibi olabilirler. Bununla birlikte uygulamalarımız arasında dişlerdeki renklenmelere son vermek de yer alıyor.

Uyguladığımız porselen kaplamalar ile birlikte dişleriniz hiç olmadığı kadar beyaz ve parıltılı bir görünüme ev sahipliği yapacak. Kimi hastalarımızda ise kanal tedavilerinin akabinde çeşitli diş kırıklığı belirtileri meydana gelmektedir. Bu belirtileri ortadan kaldırmak ve kanal tedavisinin olası kötü sonuçlarını bertaraf etmek isteyen herkes de alanında uzman diş hekimlerimizin önderliğinde porselen kaplama uygulamalarımızdan faydalanabilir. Büyük çaplı bir şekilde yapılan dolguların yenilemek isteyen hastalarımız da bu konudaki taleplerini bize ileterek uygulamayı başlatabilirler. Son olarak estetik bir gülüşe sahip olmak ve öz güvenli kahkahaların sahibi olmak isteyen herkesi bizimle irtibata geçmeye ve bizden randevu almaya bekliyoruz.

Porselen Kaplama ile Size Sunduğumuz Avantajlar

 

Son yılların popüler ve etkili diş yenileme uygulaması olan porselen kaplama hizmetlerimiz sayesinde çok daha kuvvetli ve güzel dişlerin sahibi olabilirsiniz. Porselen dişler hem doğal hem de sararmaya karşı dirençli olduğu için tercih edebilirsiniz.

 

TOP